Konstrukční desky

Design, různorodost, kreativita

Konstrukční deska je vyrobena z materiálů xps /extrudovaný polystyren/ a speciálně pancéřována skelnou vlákninou a syntetickou cementovou stěrkou.

Stavební desky  jsou více než univerzální stavební materiál. Spojují velké množství vlastností splňujících vysoké nároky v jednom inovativním produktu:

Ochrana před vlhkem, efektivní tepelné těsnění, vysoká funkčnost, ideální nosný materiál pro dlažbu, obklady, mozaiky a jiné povrchové úpravy.

V rukou odborníka je proto každý produkt vytvořený ze stavební desky  výjimečným prostředkem formování - pro téměř neomezené množství forem a využití.

Především v případě rekonstrukce se ukážou jeho silné stránky.

Nejrůznější tloušťky stejně jako snadné a flexibilní zpracování činí ze stavebních desek skutečné všeuměly:

Nosný materiál na stěny, na pulty pro umyvydla, poličky do koupelen, stropní podhledy do vlhkého prostředí ,obalení starých základů a potrubí, konstrukce podlahy, výroba koupelnového nábytku atd....

Každý sebenáročnější tvar lze pomocí stavebních desek individuálně realizovat - přesvědčte se sami.

Jedinečná struktura povrchu stavebních desek tvoří nejen ideální podklad pro nanášení omítky, lepidla na dlaždice a jiných materiálů.

Novinky
NOVINKA V NAŠEM SORTIMENTU
Máme novinku na trhu a to konstrukční desky Marmox Ultralight, které jsou díky speciálnímu povrstvení polymercementovou maltou velmi lehké, při zachování všech fyzikálně-mechanických vlastností. Více info ZDE.
12.03.2019