O nás

Wellnesscentrum:

Jsme dynamická výrobně montážní firma, která svoji činnost úspěšně provádí 15 let. Jsme výrobci prefabrikovaných dílců pro výstavbu parních saun, vyhřívaných lehátek, prvků do koupelen včetně atypických tvarů a rozměrů. Máme proškolené zkušené montéry pro realizaci parních kabin, wellnesscenter, luxusních koupelen atd…. 

Jsme čestným členem Cechu obkladačů České Republiky

 Logo CO

www.cech-obkladacu.cz


Mezi naše výrobky patří zejména:

parní kabiny na míru, vyhřívaná lehátka, vyhřívané lavice do vlhkého prostředí, podhledy a stropy do vlhkého prostředí, pulty, korpusy k vanám, zástěny, atypické sprchové kouty, sespádované sprchové vaničky v úrovni podlahy, sanitární kabiny, sespádované zizolované desky pro renovaci balkonů.

Naše činnost se skládá:

z technického poradenství, zpracování cenových nabídek dle projektové dokumentace - poptávky,  prodeje materiálů a v případě zájmu instalace těchto materiálů na stavbě, kompletních dodávek wellness včetně technologií.  Všechny služby či materiály je možné objednat jednotlivě. Zajišťujeme i projektovou činnost, veškeré dotazy rádi zodpovíme přes email, telefon či při osobní schůzce.

Proč je pro Vás výhodná spolupráce s námi ?

1/ Protože klademe důraz na nejvyšší kvalitu použitých materiálů i provedení !!!

2/ Jsem velice pružní v dodacích termínech, většinu sortimentu máme skladem !!!

3/ Poměr kvality a ceny máme nejlepší na trhu !!!

4/ Umíme udělat "objektovou cenu na míru" !!!

5/ Individuální přístup k zákazníkovi

Novinky
NOVINKA V NAŠEM SORTIMENTU
Máme novinku na trhu a to konstrukční desky Marmox Ultralight, které jsou díky speciálnímu povrstvení polymercementovou maltou velmi lehké, při zachování všech fyzikálně-mechanických vlastností. Více info ZDE.
12.03.2019